Defensor PH 15 / 28

mobilní zvlhčovače a čističky vzduchu

Jednotky Defensor PH jsou navrženy pro celoroční úpravu dvou základních parametrů kvalitního ovzduší: vlhkosti a čistoty. Tyto přednosti jsou sdruženy v jednom zařízení, které najde své uplatnění v každém prostředí: velkoplošné kanceláře, muzea, hotelové a konferenční místnosti, kostely a mnoho dalších protor, kde je důležitá ochrana obrazů, soch, koberců, hudebních nástrojů, nábytku, knih, papíru, dřeva a citlivých přístrojů.

Proč Defensor PH15 a Defensor PH28?
Výkonný -Defensor PH15 a Defensor PH28 zlepší kvalitu vzduchu v muzeích, galeriích,depo­zitářích, velkoplošných kancelářích, skladech a ostatních rozlehlých prostorech.
Souhra -Bezdrátové externí čidlo vlhkosti dálkově koordinuje výkon všech připojených zvlhčovačů PH15 a PH28 ve velkých místnostech. Bez kabelů zajistíte optimální vlhkost v celé místnosti.
Pro zimu a léto-Jednoduše v létě vyměňte sadu filtrů a Defensor PH15 a 28 čistí vzduch od zápachu, pylu a jemného prachu tak, abyste mohli znovu snadno dýchat.

Naplnění vodou je tak snadné
Zvlhčovače PH15 a PH28 mohou být uvedeny do provozu bez námahy, jednoduše dovezte vodní zásobník k nejbližšímu vodovodnímu kohoutku. Nebo můžete zvlhčovač napojit přímo na přívod vody. Díky Aquastopu velmi bezpečně.

PH15 s vozíkem

Zapojte do zásuvky, zapněte, dýchejte
Při zprovoznění zvlhčovače PH15 nebo PH28 jej jednoduše zapojte do zásuvky a naplňte vodní zásobník. Snadno zlepšíte kvalitu vzduchu v muzeích, galeriích nebo obytných prostorech – bez asistence servisního technika.

Ekonomický provoz
Odpařování vody je nejekonomičtější způsob zvlhčování. Programovatelný režim provozu Vám umožní ušetřit ještě více energie: Váš PH15 a PH28 bude ovládán časovým programem a bude pracovat jen tehdy, pokud to bude opravdu nutné.

Hygienický a čistý
Pokud chcete mít vzduch v místnosti nejenom čistý a zvlhčený, ale také bez bakterií: elektrody stříbrné ionizace umožňují zvlhčovači zlikvidovat bakterie ve vodě a zajistit hygienické a bezchybné zvlhčování. Vložením Quattro filtru do jednotky se Defensor PH stane vysoce účinným čističem vzduchu. Snadno vyměnitelná vložka obsahuje hrubý, jemný a dvojitý filtr s vrstvou aktivního uhlí. Defensor PH odstraňuje efektivně všechny druhy prachových částic větších než 0,05 µm včetně pylů, které způsobují dráždění dýchacích cest, bolesti hlavy a další komplikace. Zároveň jsou účinně zachycovány i pachy a plyny, jako tabákový kouř, výfukové a komínové plyny, oxidy síry a dusíku.

Možnost výběru barvy zvlhčovače Defensor PH28 podle vašeho přání. Díky tomu můžete vzhled zvlhčovače snadno přizpůsobit každé místnosti.

barvy PH

PRODUKTY