Condair DL

Hybridní zvlhčovač

Zvlhčovač Condair DL byl navržen s důrazem na nejvyšší možnou hygieničnost provozu. Promyšlená konstrukce je zárukou prevence proti nekontrolovanému růstu mikroorganismů uvnitř zvlhčovače. Patentovaný koncept HygienePlus® zaručuje nezávadný vzduch a dlouhodobou hygienu provozu. Zvlhčovač Condair DL je dalším pokračováním velmi úspěšného modelu Condair Dual2, který se osvědčil jako spolehlivý adiabatický zvlhčovač vzduchu. Jeho hygienický provoz byl úspěšně prokázán v praxi na mnoha instalacích a byl posouzen a certifikován respektovanými nezávislými autoritami.

Dva způsoby adiabatického zvlhčování, chytře zkombinované
Hybridní zvlhčovač Condair DL využívá výhod obou způsobů adiabatického zvlhčování – rozprašování a odpařování vody. Výsledkem je potlačení nevýhod, pokud by se oba způsoby použili samostatně.

Nastavitelné rozprašovací trysky
Každá tryska je umístěna v nosné sponě, kterou je možné nastavit v úhlu 15°. Správným nasměrováním trysky lze zajistit, že se vodní aerosol dostane na keramickou odpařovací desku rovnoměrně, i v kritických okrajových oblastech.

tryska DL

Extrémně krátká konstrukční délka
Nízkotlaké adiabatické zvlhčovací systémy potřebují obecně pro vestavbu podstatně kratší délku, než vysokotlaké zvlhčovací zařízení. Celoplošné uspořádání keramických desek a směrovatelné kužely rozprášeného aerosolu z trysek umožňují výrazně snížit instalační délku. Zvlhčovač Condair DL může být nainstalován na délce již od 600 mm.Díky tomuto kompaktnímu designu může být také zkrácena zvlhčovací komora a lze takto ušetřit podstatné množství materiálu.

krátka vzdálenost

Kompletně bez aerosolu
Vodní aerosol, pokud je kontaminovaný mikroorganismy z vody nebo z existujícího bio filmu, může sloužit jako prostředek k dalšímu šíření mikroorganismů dále do vzduchu, který dýchají osoby. Condair DL používá spolehlivé řešení s keramickými odpařovacími deskami, na kterých se účinně odpařuje vzduch a aerosol se kompletně odloučí.

Účinná neutralizace choroboplodných zárodků
Graf výskytu choroboplodných zárodků znázorňuje razantní šíření mikroorganismů v případě, že nebyla přijata vhodná opatření k zamezení jejich růstu. Při neutralizaci choroboplodných zárodků a prevenci sází koncepce HygienePlus® na přirozené vlastnosti iontů stříbra při tlumení růstu choroboplodných zárodků. Elektronická regulace s automatickým sledováním kapacity zajišťuje přesné dávkování s konstantními dezinfekčními účinky. Ionty stříbra tak zajišťují hygienické poměry ve všech částech systému zvlhčování vzduchu, které přicházejí do styku s vodou.

PRODUKTY