Horizontální dveřní clony Serie E

komfort a klima s maximální energetickou účinností

Nová řada dveřních clon Serie E s patentovanou technologií trysek CONVERGO® je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností společnosti Teddington. Serie E stanovuje nové standardy z hlediska efektivity, energetické účinnosti a funkčnosti.
Technologie orientovaná na budoucnost, kvalita zpracování, maximální flexibilita a design činí Serii E vhodnou pro každý provoz.

Energetická účinnost udávající směr

  • patentovaná technologie tlakové komory a trysky CONVERGO® výrazně snižují spotřebu energie v místnosti, oproti nechráněným vstupům je možná úspora energie více než 80 %
  • samonosná skříň vyrobená z ocelového plechu v CNC-provedení
  • v individuálních délkách do 3000 mm
  • na výběr 3 výkonnostní třídy a 5 konstrukčních provedení
  • spojitý, homogenní vzdušný paprsek s velkým dosahem
  • individuálně nastavitelným úhlem výdechu se systémem tlakové komory a trysky CONVERGO® vzniká po celé šířce clony spojitý vzdušný paprsek 

Inteligentní řízení pro komplexní systémy

S řízením TLC můžete dveřní clonu Teddington přesně přizpůsobit nejrůznějším požadavkům. Na dotykovém displeji je zobrazen aktuální stav vašeho zařízení, všechny funkce a parametry jsou přehledné. Programování či nastavování mnohostranných funkcí a voleb je maximálně jednoduché a intuitivní.


Snadná výměna filtrů

Díky samostatné klapce, která se otevírá bez použití speciálního nářadí, lze provádět údržbu přístroje jenom několika málo pohyby. Nechtěný dotyk funkčních prvků je díky této technice předem vyloučený.

Konstrukční provedení :

S – montáž na stěnu nebo strop ve viditelné oblasti, sání z přední strany
U – montáž do mezistropu, s viditelnou spodní stranou přístroje, sání zdola, volitelně se dodává s rámem pro vestavbu do stropu
UDB – totožné s provedením U, viditelné jsou pouze otvory pro sání a výstup vzduchu
Z – montáž do mezistropu, sání zdola, viditelné jsou pouze otvory pro sání a výstup vzduchu
R – štíhlé konstrukční provedení pro horizontální nebo vertikální montáž v pohledové oblasti, sání ze strany 

Způsoby vestavby:

1 – montáž přímo ke dveřím
U budov bez zádveří je nejběžnější vestavba dveřních clon přímo u dveří. U menších budov nebo prodejen s mírnou větrnou zátěží se sání uskutečňuje z vnitřního prostoru na zadní části přístroje (způsob vestavby 1.1). U středně velkých a větších vstupních zón s možností kombinace více přístrojů se doporučuje způsob vestavby 1.2, při němž přístroj zachytává vzduchový válec přímo opět na spodní části k sání. V případě potřeby větších výkonů odclonění a k vyrovnání tlakových rozdílů se pro sání doporučuje přimíchávání venkovního vzduchu, vzduchový válec se otáčí směrem ven (způsob vestavby 1.3).

2 – montáž v případě zádveří
Nejrozmanitější způsoby vestavby vznikají při instalaci v kombinaci se zádveřím. Podle své hloubky a uspořádání ztrácí zádveří při určité frekvenci průchodu svou funkci. Proti tomu působí správně nainstalovaná dveřní clona. Způsob vestavby v případě zádveří závisí na situaci budovy, druhu užívání, vnitřním zařízení a volném prostoru pro montáž.

PRODUKTY