Condair CP3 Mini

parní zvlhčovače s elektrodovým vyvíječem a integrovaným ventilátorem

Zvlhčovače Condair CP3mini je ideální pro udržování požadované vlhkosti v menších prostorech s nucenou výměnou vzduchu (klimatizací) jako jsou např. malé kanceláře, tiskárny, DTP pracoviště, laboratoře, zdravotnická zařízení, serverovny, muzea, restaurátorské dílny, sklady atd. Pára je přímo z vyvíjecí nádoby distribuována parní hadicí do distribuční trubice umístěné ve VZT potrubí, případně rovnoměrně do prostoru za použíti integrovaného ventilátoru. Condair CP3mini je k dispozici s parním výkonem 2 kg/h nebo 4 kg/h. Tak lze optimalizovat potřebný parní výkon pro daný prostor a zajistit kvalitní regulaci. Zvlhčovače jsou určeny ke svislé montáži na stěnu.

Elektrodový princip ohřevu vody

Přirozená vodivost pitné vody umožňuje ohřev vody průchodem elektrického proudu mezi elektrodami

Regulace výkonu:

K dispozici je On/Off regulace tj podle externího hygrostatu případně plynulá regulace s možnosti napojení na externí analogový regulační signál volitelného typu (např. 0–10 V). Regulace výkonu je plynulá v rozsahu 20–100 % jmenovitého výkonu. Zobrazování aktuálního parního výkonu a poruchových hlášení na LC displeji. Zvlhčovač je vybaven vestavěným PI regulátorem, přímo na zvlhčovač lze napojit čidlo vlhkosti a na LC displeji lze nastavit požadovanou vlhkost vzduchu. Zvlhčovač lze vybavit dálkovou signalizací provozních a poruchových stavů (příslušenství relé RFI).

Údržba: bezpečná a rychlá !

Jediná údržba, o kterou se musíte starat, je výměna parní vyvíjecí nádoby ve Vašem zvlhčovači Condair CP3mini. A je to velmi jednoduché: sejměte kryt, vyjměte vyvíjecí nádobu,vložte novou vyvíjecí nádobu a zavřete kryt. Elektronika a části pod napětím jsou bezpečně chráněny dalším krytem proti stříkající vodě a nechtěnému kontaktu.

PRODUKTY