Emicon Power UW

jednotky s výměníkem na chlazenou vodu s chladicím výkonem od 7 do 300 kW

Jednotky pro přesnou klimatizaci řady Power UW s výměníkem na chlazenou vodu jsou především určeny pro chlazení technologických a procesních aplikací, jako jsou datová centra, telekomunikační uzly, technologická centra atd.
Jednotky jsou díky vestavěné mikroprocesorové regulaci schopné zajistit stálou teplotu a vlhkost vzduchu v prostoru.
Chladicí výkon od 7 do 300 kW
Provozní rozsah okolní teploty od 18 do 35 °C. 

Extrémní spolehlivost:

Pokročilá technologie navrhování jednotek spolu s použitím nejlepších dostupných komponentů zaručuje extrémní spolehlivost těchto jednotek a dlouhodobou provozuschopnost bez výpadků. Díky kompaktním rozměrům je jednotky snadné instalovat na omezeném prostoru. Konstrukce jednotek zajišťuje dlouhodobý spolehlivý provoz. Servis jednotek je možné provádět z čela. Opláštění je vyrobeno z pozinkovaných plechů, které jsou pokryté tenkou vrstvou PVC. Tato technologie zaručuje vysokou odolnost proti korozi a brání kondenzaci v prostředí s vysokou vlhkostí. 

Řídící mikroprocesorová jednotka:

Integrální součástí jednotky je regulační systém s autodiagnostickým režimem. Komunikuje pomocí grafického menu na velkoplošném LC displeji. Nastavování jednotlivých funkcí se provádí z klávesnice. Přístup do systému je chráněn heslem. Umožňuje zobrazení aktuální teploty, vlhkosti zpětného vzduchu, teploty přiváděného vzduchu, provozního režimu zařízení a chodu klíčových komponentů. Možnost napojení na nadřazený systém dohledu s protokolem Modbus nebo LON (v závislosti na nainstalovaném rozhraní), případně ovládání z externího terminálu.

ovladací panel EMICON

Nabízené verze jednotek s vodním chlazením UW – UWL Power Line:

UWL série: (pouze výtlak dolů “Down”):

  • HP verze – pro velké průtoky vzduchu
  • ES verze – pro malé až střední průtoky vzduchu


UW série:

  • Up verze – sání vzduchu z čela, výtlak nahoru
  • Vertical verze – sání vzduchu spodem, výtlak nahoru
  • Down verze – sání vzduchu shora, výtlak dolů


Vyráběné verze vyhovují většině požadavků zákazníků, které se týkají chladicího výkonu, průtoku vzduchu a úspory energie. Jednotky série UW jsou vyrobeny jako jeden modul, který obsahuje ventilátory. Jednotky série UWL jsou rozděleny do dvou modulů. Horní část slouží k úpravě vzduchu a spodní část s ventilátory je umístěna pod zdvojenou podlahou. Jednotky série UW – UWL jsou vyrobeny z nejlepších komponentů, které jsou v současnosti na trhu k dispozici. Obsahují např. jednostranně sací radiální ventilátory s dozadu zahnutými lopatkami, které jsou poháněné třífázovými elektromotory (třída F, krytí IP54) s tepelnou ochranou ve vinutí.

PRODUKTY